Dr Grzegorz Jabłoński

Grzegorz JabłońskiGrzegorz Jabłoński ukończył w 2011 studia na kierunku Informatyka na Uniwersytecie Jagiellońskim. W roku 2015 obronił pracę doktorską na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ w dziedzinie nauk matematycznych dotyczącą topologicznych aspektów matematyki obliczeniowej. Do roku 2018 pracował w Institute of Science and Technology Austria na stanowisku stażysty podoktorskiego w zespole zajmującym się geometrią i topologią obliczeniową. Od roku 2019 pracuje w krakowskim oddziale firmy Aptiv, gdzie zajmuje się problemami uczenia sieci neuronowych. Jako entuzjasta problemów związanych z autonomicznymi pojazdami pracuje nad rozprawą doktorską dotyczącą wykrywania anomalii przy użyciu sieci neuronowych.