Aktualności

Polska Akademia Umiejętności, wydział IV sekcja nauk teczhnicznch zamieściła na swoich stronach wykład pod tytułem "Automatyka pojazdowa - eksperymenty". Wykład ten przygotował i wygłosił w formie nagrania Dr inż. Marek Długosz.  W wykładzie poruszane są i rozważane różne aspekty związane z eksperymentami w pojazdach autonomicznych. Zachęcamy do obejrzenia wykładu dr inż. Marka Długosza.

Laboratorium sztucznej inteligencji i pojazdów autonomicznych

Dobiegły końca wszystkie prace wykończeniowe Laboratorium sztucznej inteligencji i pojazdów autonomicznych które mieści się w budynku D-2. Nowe laboratorium zostało wyposażone w nowoczesną infrastrukturę audio-wideo (między innymi dwa zestawy ekranów i projektorów, system nagłośnienia, klimatyzacja strefowa i wiele innych). Powoli również dostarczana są meble i stanowiska eksperymentalne do laboratorium.

Polska Akademia Umiejętności, wydział IV sekcja nauk teczhnicznch zamieściła na swoich stronach wykład pod tytułem "Sztuczna inteligencja i pojazdy autonomiczne". Wykład ten przygotował i wygłosił w formie nagrania Dr hab. inż. Paweł Skruch.  W wykładzie poruszane są i rozważane różne aspekty wyiorzystania sztucznej inteligencji w pojazdach autonomicznych. Zachęcamy do obejrzenia wykładu dr hab. inż. Pawła Skurcha.